До уваги учнів 11 класів, їх батьків та учителів-предметників - в старшій школі проводитиметься моніторингове дослідження стану профільного навчання в старшій школі.

До уваги учнів 11 класів, їх батьків та учителів-предметників - в старшій школі проводитиметься моніторингове дослідження стану профільного навчання в старшій школі.

Управління освіти Шепетівської міської ради повідомляє про те, що відповідно до листа Хмельницького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти від 24.01.2018 № 77 та з метою визначення стану громадської думки педагогічної, учнівської та батьківської громадськості щодо стану профільного навчання в старшій школі проводиться моніторингове дослідження стану профільного навчання в старшій школі.

Збір даних у рамках дослідження здійснюється до 14 лютого 2018 р. методом опитування (анкетування засобами хмарних технологій).

В опитуванні беруть участь керівники загальноосвітніх навчальних закладів, учні 11-х профільних класів, батьки учнів 11-х профільних класів та вчителі, які викладають у профільних класах.

Основні відомості про дослідження

Регіональне моніторингове дослідження стану профільного навчання в старшій школі проводиться Хмельницьким обласними інститутом післядипломної педагогічної освіти навиконання Обласної програми розвитку освіти Хмельницької області на 2016-2020 роки (затверджена рішенням сесії обласної ради від 22.12.2015 № 8-2/2015).

Метою дослідження є визначення громадської думки педагогічної, учнівської та батьківської громадськості щодо стану профільного навчання, актуальних проблем у сфері профільної освіти, способів реалізації завдань розвитку профільного навчання в старшій школі.

В опитуванні беруть участь учні 11-х профільних класів, батьки учнів 11-х профільних класів, керівники закладів загальної середньої освіти та вчителі, які викладають у профільних класах.

Результати опитування буде ретельно проаналізовано та враховано при плануванні подальшої роботи з розвитку профільної освіти на Хмельниччині.

Техніка заповнення анкет:

Опитування проводиться засобами хмарних технологій. Заповнення анкет потребує роботи в режимі онлайн та вимагає наявності доступу до мережі Інтернет.

Шлях доступу до анкет:

1) Анкета для батьків учнів 11-х профільних класів (https://goo.gl/forms/v1nLK7zaK4t7F12H3)

2) Анкета для учнів 11-х профільних класів (https://goo.gl/forms/iM8i9HT4yXYiDdnQ2)

3) Анкета для керівника закладів загальної середньої освіти (https://goo.gl/forms/EpIFmSL2THsXOPAS2)

4) Анкета для вчителя профільних предметів (https://goo.gl/forms/iPD2rcdBTjFzKPlC3)

Серед анкет обрати ту, яка відповідає Вашій категорії (учені 11-х профільних класів / батьки учнів 11-х профільних класів / керівники закладу загальної середньої освіти / вчителі профільних предметів).

Анкета заповнюється шляхом наведення курсору та натискання лівої кнопки миші.

Деякі питання передбачають вибір лише однієї відповіді із переліку запропонованих, інші – декілька варіантів відповіді.

Частина питань передбачає надання власного варіанту відповіді, тобто друк міні-тексту в прямокутному полі.

Після заповнення анкети натискається кнопка «НАДІСЛАТИ».

Якщо декілька осіб бажають заповнити анкети, користуючись одним комп’ютером, після заповнення й надсилання кожної анкети слід натискати кнопку «НАДІСЛАТИ ІНШУ ВІДПОВІДЬ».

Кiлькiсть переглядiв: 78